Sponsors

Onze sponsoren

Momenteel kunnen we rekenen op zo'n 88 sponsors. Zij denken om ons, denkt u ook eens aan hen?

A
 
A2Z Belettering www.a2zreclame.nl
Aannemersbedrijf De Bouwhorst www.bouwhorst.nl
AB Grafstenen www.abgrafstenen.nl
Bentacera www.bentacera.nl
AJM v/d Meer Timmer- & Onderhoudsbedrijf  
Assurantiekantoor Siebe de Vries www.siebedevries.nl
Autorijschool Leo Pruis www.leo-autorijles.nl
Autorijschool Tj. de Jong www.dejongautoschade.nl
Autoschadecentrum De Jong  www.dejongautoschade.nl
B
 
Bakker Internationale transporten www.bakker-transport-warehousing.nl
Bakkerij Roel Boonstra www.bakkerijboonstra.nl
Bergsma Meubelen www.bergsmameubelen.nl
Betonbedrijf Broersma www.broersma-beton.nl
Bouwkundig teken- en adviesburo De Bruijn www.btabdebruijn.nl
Brant Visser www.brantvisser.nl
Brouwer Ongediertebestrijding www.brouwerongediertebestrijding.nl
C
 
Café 'De Knyp'  
Chinees specialiteiten restaurant Nin Hou www.ninhou.nl
Cor's Carcenter www.corscarcenter.nl
D
 
De Wenloads meubelmakerij www.wenloads.nl
Dé Knipper  
Druktemakers www.druktemakersheerenveen.nl
E
 
Eetcafé De Wereld
Everhardus Metaalbewerking BV www.everhardus.nl
F  
Faber Sport www.fabersport.nl
Flyer Print www.flyerprint.nl
G
 
Gebr. Kok www.gebroederskok.nl
H
 
H&R Koeriers & Transport www.hrkoeriers.nl
Houtsje, Café 't www.ithoutsje.nl
Hoveniersbedrijf Herman de Vries www.hermandevries.com
I
 
Ido Kooistra Meubelen en Vloeren www.idokooistra.nl
Inbev Noord-Nederland www.inbev.nl
Installatiebedr De Tjonger  
Installatiebedr Hoekstra Heerenveen BV www.hoekstra-heerenveen.nl
J
 
J. en H. Brouwer VOF www.jhbrouwervof.nl
Jardin Graywood www.jardin-graywood.com
Jaroff Drukwerkmakers en Repro service www.jaroff.nl
Jong de, administratiekantoor  
Juwelier De Parel  
Juwelier Dikland www.juwelierdikland.nl
K
 
Kapsalon Siebenga  
Kapsalon Ziza www.kapsalonziza.nl
Klussenbedrijf Gosé de Vries  
Klussenbedrijf L. de Jong  
Klussenbedrijf Yke Atsma  
Koos Fransen www.koosfransen.nl
Krekt Dijksma Reclame www.krekt-dijksma.nl
Kuperus-Oudehorne BV www.kuperus.org
KWD Sport www.kwd.nl
L
 
Lolkema Aannemingsbedrijf www.lolkema.nl
Loodgietersbedrijf De Jong VOF  
L.W. de Bos bouwkundig teken- en adviesbureau www.lwdebos.nl
M
 
Meteora, Grieks specialiteiten Restaurant www.restaurantmeteora.nl
N
 
Nutters Audio www.nuttersaudio.nl
P
 
Profile Tyrecenter (Friese Banden Service) www.profiletyrecenter.nl
R
 
Rabobank Heerenveen www.rabobank.nl
Restaurant De Koningshof www.dekoningshof.nl
S
 
Sally Aardappelen Groenten en Fruit  
Schildersbedrijf S. de Jager  
Schildersbedrijf U. vd Veen  
Schildersbedrijf Wolter Haanstra  
Siebenga Bouwbedrijf www.siebenga-bouwbedrijf.nl
Siton Suzenaar Huyndai www.hyundai.nl
Slagerij Bigmans  
Slagerij Van der Meer www.vandermeerheerenveen.keurslager.nl
Smit Staal www.smitstaal.nl
SP van der Hoek  
SRV Johan Nuwolt  
T
 
Thijs Grond en Groen  
Timmer- en onderhoudsbedrijf H. Mienstra  
Timmer- en onderhoudsbedrijf R v.d. Meer  
Timmerbedrijf G. de Groot  
Timmerbedrijf Punter  
Top Promotions www.toppromotions.nl
TVDM Handelsonderneming www.tvdmhandelsonderneming.nl
U
 
Uitzendbureau De Werkgaard www.dewerkgaard.nl
Uitzendbureau Werktijd www.werktijdbv.nl
Us Hus, vakantiehuis Tsjechië www.ushus.nl
V
 
Van Brussel Wiebenga www.vanbrusselwiebenga.nl
Van der Eems, drukkerij www.vandereems.nl
Veel Fun www.veel-fun.nl
Vishandel Het Neusje van de Zalm  
Voegbedrijf S.E. en A. de Jong  
Volbeda Flowerfarm www.volbedaflowerfarm.nl
W
 
Websirfish internetsolutions www.websirfish.nl

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!